مشخصات آب یونیزه

مشخصات آب یونیزه

امروزه در جامعه ما غذاهایی که خورده می شود و نوشابه هایی که استفاده می شود بدن را اسیدی می کند و می توانیم با خوردن مقداری آب قلیایی در روز بدن را از اسیدیته شدن نجات دهیم  و بیماری های زیادی در محیط اسیدی به وجود می آیند و نمی توانند در محیط قلیایی رشد کنند. آب یونیزه قلیایی برای سلامتی انسان بسیار مفید است.

هنگامی که آب یونیزه می شود به خوشه های مولکولی کوچکتر تقسیم می شود و بهتر جذب سلول های بدن می شود و در مقایسه با آب شهری وضعیت آبرسانی برای بدن 6 تا 10 مرتبه بهتر می شود.

حال اثرات این خوشه های ریز مولکولی آب یونیزه شده چیست؟

هنگامی که مولکول های آب به خوشه های ریز مولکولی تبدیل می شوند اکسیژن را بهتر به سلول ها می رسانند همچنین انتقال بهتر سموم و مواد زائد از سلول های متابولیکی به کلیه ،تنظیم بهتر دمای بدن،افزایش قدرت عملکردی هوازی،کاهش استفاده از کربوهیدرات بعنوان تنها منبع سوخت بدن و افزایش مقاومت ورزشی

pH ، استانداری است برای سنجش پتانسیل هیدروژن. مقیاس pH، خاصیت اسیدی و قلیایی مواد را اندازه می گیرد. آب با pH بالا، غنی از هیدروژن های فعال است که بدن را سم زدایی می کند.

آب یونیزه برای دستگاه گوارش مفید است مخصوصا اگر با معده خالی نوشیده شود. این کار باعث می شود تا اگر دچار یبوست هستید آن را برطرف می کند.

و همچنین وقتی دچار اسهال می شوید بدن شما دهیدراته شده است آب یونیزه آبرسانی بدن را زیاد می کند. آب قلیایی برای تنظیم فشار نیز مناسب است. برای کسانی که دچار دیابت هستند اگر وقتی معده خالی است سه فنجان یا بیشتر بخورند برایشان مفید است.

اگر از آب قلیایی برای پخت و پز استفاده کنیم خواهیم دید که غذا طعم بهتری می گیرد و یا حتی برای چای یا قهوه بهتر است.

همچنین می توانید در شستشوی لباس ها از آب قلیایی استفاده کنید.

مشخصات آب یونیزه

مشخصات آب یونیزه

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط