مشخصات فنی شیر میکس در دستگاه تصفیه آب واترسیف

مشخصات فنی شیر میکس در دستگاه تصفیه آب واترسیف

معمولا در دستگاه های تصفیه آب در بالای دستگاه قطعه ای وجود دارد به نام شیر میکس که اغلب با اسم شیر مخلوط  یا شیر تنظیم سختی آب شناخته شده است.

کارایی شیر میکس

در دستگاه های تصفیه آب به دلیل اینکه سختی آب تا حد زیادی گرفته می شود لذا برای اینکه این سختی آب به سطح مطلوب و استاندارد برسد نیاز به نصب شیر مخلوط روی دستگاه می باشد. به این دلیل که حذف بیش از حد سختی آب باعث تغییر در طعم و تلخی آن می شود.

عملکرد این شیر بدین صورت است که آبی که طی فرآیند تصفیه در دستگاه تصفیه کاملا پاک و خالص شده است را با آبی که سختی بالا دارد را مخلوط می کند.

معایب شیر میکس

استفاده از این شیر در شرایطی نه تنها فوایدی ندارد بلکه موجب به خطر افتادن سلامتی می باشد. اگر در مناطقی زندگی می کنید که آب شهری آلودگی بسیار بالایی دارد باز بودن این شیر باعث می شود تمام آلودگی و سموم وارد آب شود و به هیچ عنوان نباید از این شیر برای کنترل سختی آب استفاده کرد و شیر باید کامل بسته باشد. البته بهتر است از یک فیلتر مینرال با کیفیت استفاده کرد تا بتوان املاح مفید و مورد نیاز را به آب تصفیه شده برگرداند.

راهکار دیگری هم وجود دارد. گاهی اوقات برخی از تولید کنندگان دستگاه تصفیه یک فیلتر را با نام ( یو اف) در مسیر شیر میکس قرار می دهند که آلودگی های احتمالی نابود گردد.

استفاده از این شیر به شدت توصیه می شود و اگر شما این شیر را ندارید با متخصیص ما در جریان قرار دهید تا در اسرع وقت اقدام به نصب آن نمایند.

ظاهر و کیفیت شیر میکس

شیر میکس اغلب از پلاستیک نشکن و فشرده و یا به صورت فلزی موجود می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار می باشند و همانطور که گفته شد میزان معقولی از سختی آب را به آب تصفیه شده برمی گرداند.

مشخصات فنی شیر میکس در دستگاه تصفیه آب واترسیف

مشخصات فنی شیر میکس در دستگاه تصفیه آب واترسیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط