مشخصات فیلترکربن بلاک شماره سه دستگاه تصفیه آب واترسیف

مشخصات فیلترکربن بلاک شماره سه دستگاه تصفیه آب واترسیف

این فیلتر کربن بلاک نامیده می شود در جایگاه هوزینگ سوم قرارمی گیرد. این کربن که داخل فیلتر است مسولیت از بین برنده کلر و مواد شیمیایی باقی مانده در آب را دارا می باشد و اگر رنگ و بوی نامطبوعی از فیلتر مرحله قبل مانده باشد را از بین می برد.

این فیلتر دارای عمر مفید 9ماه می باشد البته بستگی به سختی آب منطقه دارد.

جنس فیلتر کربن بلاک واترسیف

این فیلتر همانند فیلترمرحله دوم از زغال پوست نارگیل ساخته شده وظاهر آن بشکل توری مانند می باشد. وجود کربن فشرده در داخل آن این امکان را می دهد تا ترکیبات شیمیایی و مواد آلی را ازبین ببرد.

این فیلتر بدلیل اینکه از کربن سفت و سخت ساخته شده و بصورت قالبی می باشد دارای دوام بالایی است و هم از تکنولوژی و مواد با کیفیت بالایی برخوردار است در نتیجه موثرترین روش برای رفع بو و طعم کلر است.

کاربرد فیلتر کربن بلاک واترسیف

این فیلتر کاربردهای مختلفی دارد. از صنایع پتروشیمی و شیمیایی گرفته تا صنایع غذایی و داروسازی.

مزایای فیلتر کربن بلاک واترسیف

همانطور که در بالا ذکر شد:

دوام و کیفیت بالا: بدلیل مقاومت بالای این فیلتر و جلوگیری از ترک خوردن آن می تواند ذرات بزرگتر از 5 میکرون را نابود گرداند.

حذف ذرات معلق درشت داخل آب

حذف رنگ و بو و طعم و مزه و حتی آفت کش ها

جلوگیری از رشد باکتری ها

کماکان از فیلتر مرحله قبلی (کربن گرانول ) قوی تر عمل می کند.

این فیلتر بوی نامطبوعی که از فیلتر قبلی باقی مانده را بطور کامل تصفیه می کند.

سایز 10 اینچ این فیلتر مناسب دستگاه های تصفیه خانگی می باشد.

نکات مهم جهت خریداری فیلتر

در هنگام خرید یا سفارش به این نکته باید توجه کرد که محصول تقلبی یا فیک تهیه نشود چون اگر در سایز استاندارد نباشد ممکن است بخوبی در هوزینگ قرار نگیرد و بخشی ار آب شهری بدون فیلتر شدن دراین مرحله وارد فیلتر مرحله بعدی شود که باعث کاهش طول عمر فیلترهای بعدی به ویژه ممبران خواهد شد.

فیلترکربن بلاک دستگاه تصفیه آب واترسیف

فیلترکربن بلاک دستگاه تصفیه آب واترسیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط