مشخصات فیلتر الیافی واترسیف ( water safe)

مشخصات فیلتر الیافی واترسیف ( water safe) 

واتر سیف ( water safe) یک شرکت آمریکایی برای تولید انواع دستگاه های تصفیه آب است. این برند یکی از مورد اطمینان ترین و معروف ترین برند ها در تولید انواع دستگاه تصفیه آب و فیلترهای آن در بخش های خانگی و نیمه صنعتی می باشد.

فیلتر الیافی واتر سیف نوعی فیلتر است که ازجنس پلی پروییلن ساخته شده است که دارای جنس بسیار مرغوب است. دور این فیلتر الیاف پیچیده شده و سطح آن فشرده و دارای حفره هایی بسیار است. منافذ این فیلتر بسیار ریز است، اندازه این منافذ 5 میکرون است.

فیلتر الیافی به عنوان فیلتر رسوب گیر استفاده می شود که مانعی برای وارد شدن ذرات معلق به درون دستگاه می شود. از این فیلتر در مرحله اول فرایند تصفیه آب دستگاه های تصفیه آب استفاده می شود.

فیلتر الیافی واتر سیف دارای 2 مدل می باشد :

فیلتر الیافی هوزینگی : نوع هوزینگی این فیلتر مانند کارتریج استوانه ای است و باید درون محفظه ای قرار گیرد. این نوع قیمت مناسب دارد و در اغلب فروشگاه ها یافت می شود.

فیلتر الیافی خطی : این نوع فیلتر خطی به شکل کیسی مورد استفاده قرار می گیرد. اما این فیلتر نسبت به فیلتر اول قیمت بالاتری دارد و همچنین بسیار کمیاب است. اما آب خارج شده از این نوع فیلتر دارای کیفیت بهتر و بالاتری است.

عملکرد فیلتر الیافی سیف واتر :

فیلتر الیافی به این صورت عمل می کند که ذرات و ناخالصی های درشت با استفاده از قسمت های خارجی جذب می شوند و ذرات ریزتر با استفاده از قسمت های داخلی، همین نوع جذب ناخالصی ها باعث استفاده مناسب دستگاه فیلتراسیون می شود.

از موادی که با استفاده از فیلتر الیافی جذب می شوند می توان به گل و لای ، کدری آب ، شن و ماسه اشاره کرد.

زمان تعویض این فیلتر به عوامل مختلفی مثل میزان آلودگی و سختی آب بستگی دارد. رنگ اولیه این فیلتر سفید است اما به مرور زمان قهوه ای رنگ می شود ، این موضوع اشاره به تعویض فیلتر دارد که معمولا هر 3 ماه یکبار می باشد. اگر از زمان تعویض فیلتر الیافی بگذرد آلودگی اشباع می شود و به دستگاه تصفیه آب آسیب می رساند.

مشخصات فیلتر الیافی واترسیف ( water safe)

مشخصات فیلتر الیافی واترسیف ( water safe)

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط