مشخصات لامپ UV در دستگاه تصفیه آب واترسیف

مشخصات لامپ UV در دستگاه تصفیه آب واترسیف

لامپ UV باعث حذف میکروب‌ها، ویروس‌ها، باکتری‌ها و دیگر عامل های بیماری زا می شود وحتی باکتری هایی که در برابر کلر نیز مقاوم هستند را از بین می برد. در زمان تابش نور اشعه UV  عمل ضد عفونی صورت می پذیرد. در این عمل ضد عفونی و تصفیه آب خاصیت آب هیچ تغییری نمی کند.

لامپ UV از جمله فیلترهایی است که علاوه بر شش مرحله فیلترهای دستگاه تصفیه آب واترسیف روی دستگاه نصب می شود و با توجه به نیاز مشتریان روی دستگاه نصب می شود.

این لامپ معمولا در مناطقی که آب ورودی آن ها از چاه است استفاده می شود همچنین این لامپ دارای خاصیت آنتی باکتریال است.

از اشعه ماورای بنفش «Ultraviolet» برای میکروب زدایی بهتر آب بعد از روش های دیگر مانند کلر زنی و تصفیه آب اسمز معکوس  استفاده می شود.

لامپ UV واترسیف دارای هوزینگ استیل وضد زنگ می باشد و این لامپ دارای آداپتور مخصوص است همچنین عمر مفید هرلامپ یک تا دو سال می باشد.

لامپ یو وی تا زمانی که نسوزد کار می کند و نیازی به تعویض ندارد.لامپ UVعمل ضدعفونی میکروب ها و باکتری ها را با اشعه ماورای بنفش انجام می دهد که اشعه ماورای بنفش باعث نابودی آنزیم سلول ها می شود . این اشعه فرم فعال باکتری وویروس را به صورت کامل نابود می کند.

مشخصات لامپ UV در دستگاه تصفیه آب واترسیف

مشخصات لامپ UV در دستگاه تصفیه آب واترسیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامینقطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتردستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آباینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱     

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط