مشکل تولید صدا در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

مشکل تولید صدا در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

مشکل تولید صدا در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

با توجه به طراحی پیشرفته و استفاده از قطعات اصل و درجه یک، دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف عموما هنگام کار صدای زیادی از خود تولید نخواهند کرد، البته به دلیل اینکه پمپ تصفیه هنگام شروع فرآیند تصفیه آب به کار می افتد ممکن است صدای بسیار ضعیفی از پمپ شنیده شود، اما در حالت عادی شنیدن صدای بسیار بلند و ناهنجار از دستگاه غیر عادی است و می تواند نشانه هایی از خرابی بخش های مختلف دستگاه بدهد.

فرسوده شدن و قدیمی شدن پمپ تصفیه که عموما به علت عدم تعویض به موقع فیلترها اتفاق می افتد می تواند سبب بروز صدای ناهنجار از پمپ شود، این مشکل عموما با تعویض کلگی رفع خواهد شد. البته اگر پمپ تصفیه در برخی از دستگاه های تصفیه آب غیر مجاز کیفیت اولیه را نداشته باشد در همان ابتدای کار نیز با ایجاد صدای بلند کار خواهد کرد.

اگر پمپ تصفیه حین تولید فشار آب، با لرزش کار کند، این لرزش می تواند به محل نصب دستگاه و به بدنه کابینت یا محل نصب منتقل شود و سبب ایجاد صدا به خصوص در کابینت های فلزی کند. حین کارکرد پمپ نیز ممکن است قطعات کوچک دیگر دستگاه با هم برخورد داشته باشند و سبب ایجاد و تولید صدا شوند.

اگر محل نصب خروجی پساب از دستگاه میزان و هوشمندانه نباشد، ریزش آب به فاضلاب خود سبب تولید صدا می شود. بست فاضلاب باید به گونه ای نصب شود که روی لوله ای افقی و یا در پایین ترین نقطه از لوله های عمودی نصب شود، این گونه ریزش آب به فاضلاب بدون ایجاد هیچ گونه صدایی همراه خواهد بود.

همان گونه که گفته شده عموما دستگاه های تصفیه آب خانگی حین کار صدا تولید نخواهند کرد اما بهتر است با رعایت همین نکات کوچک مانع از ایجاد تولید صدا توسط دستگاه شوید.

مشکل تولید صدا در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف
مشکل تولید صدا در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱