نحوه تعویض فیلتر قلیایی در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

نحوه تعویض فیلتر قلیایی در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

نحوه تعویض فیلتر قلیایی در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

واتر سیف (water safe) برندی تایوانی بوده که با ارائه محصولات با کیفیت توانسته است تا جایگاه ویژه ای را در صنعت عظیم تصفیه آب پیدا کند.

فیلتر قلیایی یکی از انواع مختلف فیلترهای تصفیه می باشد که در برخی از دستگاه های تصفیه آب واتر سیف مورد استفاده قرار می گیرد. فیلتر قلیایی فیلتر اصلی در سیستم نمی باشد و وظیفه تصفیه و حذف آلاینده های موجود در آب را ندارد بلکه از این فیلتر به عنوان فیلتر مکمل در سیستم تصفیه آب واتر سیف بهره می برند. در واقع آب با عبور از فیلتر قلیایی حال اسیدیته خود را از دست می دهد. فیلتر قلیایی با افزودن یون های بازی وظیفه دارد تا PH آب را تنظیم کرده و آب در حال گردش موجود در خود را به آب قلیایی تبدیل کند.

زمان تعویض فیلتر قلیایی با توجه به مقدار آب ذکر شده بر روی فیلتر تعیین می گردد. برای مثال هر فیلتر قلیایی توان قلیایی نمودن حجم مشخصی از آب را دارد. اما معمولا فیلتر قلیایی مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی تا حداکثر 1 سال قابلیت استفاده دارند.

نحوه تعویض فیلتر قلیایی در سیستم تصفیه آب خانگی واتر سیف

  • طبق روال همیشگی تعویض انواع فیلترها در اولین مرحله دستگاه تصفیه را از برق کشیده و شیر آب ورودی به سیستم را در حالت بسته قرار دهید.
  • جهت تعویض فیلتر قلیایی بستن شیر مخزن نیز ضروری است.
  • فیلتر قلیایی در سیستم را که معمولا در آخرین مرحله و یا قبل از فیلتر یو وی نصب شده است پیدا کنید و با باز نمودن اتصالات آن را از سیستم خارج کنید.
  • فیلتر قلیایی جدید را با توجه به جهت صحیح ورود و خروج بر جای خود وصل نمایید و از نصب صحیح و جا گرفتن آن اطمینان حاصل نمایید.
  • در آخرین مرحله شیر مخزن و شیر ورودی را باز کرده و سیستم را به برق متصل نمایید.
  • بعد از نصب فیلتر قلیایی دقت داشته باشید که 10 لیتر اول آب را جهت آشامیدن استفاده نکنید.

نحوه تعویض فیلتر قلیایی در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف
نحوه تعویض فیلتر قلیایی در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱