نحوه تعویض فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب واتر سیف WATERSAFE

نحوه تعویض فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب واتر سیف WATERSAFE

فیلتر مینرال معمولا در ششمین مرحله از دستگاه تصفیه آب قرار می گیرد و وظیفه افزودن مواد معدنی مفید به آب خالص را بر عهده دارد. فیلترهای مینرال معمولا در آخرین مرحله از سیستم قرار می گیرند البته اگر سیستم مجهز به فیلتر یو وی و یا آنتی باکتریال باشد فیلتر مینرال باید قبل از آنها نصب شود.

عمر مفید فیلترهای مینرال معمولا تا 1 سال است و پس از آن این فیلترها کارایی خود را از دست می دهند و بهتر است تعویض شوند. پس از گذشت طول عمر فیلتر مینرال علاوه بر اینکه این فیلتر مواد معدنی مفید را به آب اضافه نمی کند حتی ممکن است خود محلی باشد برای ایجاد و تکثیر باکتری در آب. به همین دلیل نسبت به تعویض به موقع این فیلتر باید اقدامات لازم صورت بگیرد.

فیلتر مینرال در دستگاه تصفیه آب واتر سیف از مواد معدنی مفید و بسیار با کیفیت تشکیل شده و محصول کشور تایوان است. واتر سیف (water safe) یک شرکت تایوانی است که به تولید انواع دستگاه های تصفیه آب و قطعات و تجهیزات پرداخته است.

نحوه تعویض فیلتر مینرال در دستگاه تصفیه آب واتر سیف

  • در اولین مرحله دستگاه را از برق می کشیم.
  • شیر آب ورودی و شیر مخزن را در حالت بسته قرار می دهیم.
  • سپس شیر برداشت را باز می کنیم، جریان آب باید قطع شده باشد.
  • پس از اطمینان از قطع جریان آب، اتصالات فیلتر مینرال قدیمی را باز کرده و آن را از دستگاه جدا می کنیم.
  • با استفاده از نوار تفلون محل اتصالات را حدود 10 دور با نوار می بندیم و سپس اتصالات را به دو سر فیلتر مینرال جدید نصب می کنیم.
  • بعد از نصب اتصالات، فیلتر را با توجه به جهت و رعایت ورودی و خروجی صحیح بر روی براکت قرار می دهیم.
  • تمامی فیلتر ها بعد از نصب باید مورد شستشو قرار بگیرند زیرا دارای مقداری ناخالصی می باشند. بنابراین مقداری آب را از فیلتر عبور می دهیم.
  • در آخرین مرحله دستگاه را به برق متصل کرده و شیر مخزن و شیر ورودی آب را باز می کنیم.
نحوه تعویض فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب واتر سیف WATERSAFE

نحوه تعویض فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب واتر سیف WATERSAFE

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط