نحوه تعویض فیلتر پست کربن واتر سیف watersafe

نحوه تعویض فیلتر پست کربن واتر سیف watersafe

نحوه تعویض فیلتر پست کربن واتر سیف watersafe

برند واتر سیف (water safe) یکی از کمپانی های معروف و معتبر در جهت ساخت سیستم های تصفیه آب خانگی می باشد. تمامی فیلترها و قطعات مورد استفاده در این دستگاه ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و می توانند وظیفه خود را به درستی انجام دهند.

یکی از فیلترهایی که در تمامی دستگاه های تصفیه آب واتر سیف اسمز معکوس دیده می شود، فیلتر پست کربن است. فیلتر پست کربن در این دستگاه ها بعد از فیلتر ممبران قرار می گیرد و وظیفه دارد تا فیلتراسیون نهایی آب را انجام دهد. تمامی فیلترهای پست کربن مورد استفاده در سیستم تصفیه آب واتر سیف بر پایه گیاهی می باشد و قدرت جذب بالایی در برابر حذف ناخالصی ها دارد.

از آن جایی که فیلتر پست کربن در آخرین مراحل تصفیه قرار می گیرد و آب خروجی از فیلتر ممبران به آن وارد می شود، پس فشار خیلی کمتری را در برابر فیلترهای اولیه تحمل می کند. طول عمر این فیلتر بسته به شرایط متفاوت، متغیر می باشد اما در حالت کلی فیلترهای پست کربن تا یک سال قابلیت استفاده دارند.

نحوه تعویض فیلتر پست کربن :

  • طبق روال همیشگی تعویض فیلتر، ابتدا دستگاه تصفیه را از برق کشیده و شیر ورودی را نیز می بندیم.
  • سپس شیر مخزن را نیز در حالت بسته قرار می دهیم. دقت کنید که برای تعویض فیلتر پست کربن بستن شیر مخزن ضروری می باشد.
  • اتصالات فیلتر پست کربن قدیمی را باز کرده و آن را از سیستم خارج می کنیم.
  • فیلتر پست کربن جدید را در صورت نیاز با نوار تفلون عایق بندی می کنیم.
  • نحوه قرار دادن فیلتر پست کربن مهم است. بنابراین در هنگام نصب به جهت قرارگیری آن دقت نمایید. جهت حرکت آب در این فیلترها مشخص شده است. اگر فیلتر پست کربن به صورت برعکس نصب شود امکان گرفتگی فیلتر و خارج نشدن آب وجود دارد.
  • در آخرین مرحله شیر مخزن و شیر ورودی را باز می کنیم و سیستم تصفیه را به برق متصل می نماییم.
  • بهتر است پس از نصب فیلتر پست کربن اجازه خروج 10 لیتر آب از شیر برداشت را بدهیم. این آب قابلیت شرب ندارد اما می توان از آن جهت مصارف دیگر بهره برد.
نحوه تعویض فیلتر پست کربن واتر سیف watersafe
نحوه تعویض فیلتر پست کربن واتر سیف watersafe

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱