نحوه نصب شیر بک واش برقی در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

نحوه نصب شیر بک واش برقی در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

شیر بک واش از قطعاتی می باشد که وجود آن در دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس از جمله دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واترسیف می تواند بسیار موثر باشد و به بالا بردن طول عمر فیلتر ممبران نیز بسیار کمک می کند.

شیر های بک واش از نظر کارکرد به دو دسته شیر بک واش دستی و شیر بک واش برقی تقسیم می شوند. از آنجایی که فرآیند شستشو فیلتر ممبران با کمک شیر بک واش دستی نیازمند به اپراتور دارد و ممکن است فراموش شود، بهتر است از شیر بک واش برقی استفاده نمود تا شستشو فیلتر ممبران به موقع انجام شود.

  • ابتدا شیر بک واش برقی مناسب تهیه کنید. شیر بک واش متناسب با فیلتر ممبران دستگاه انتخاب می شود.
  • دستگاه تصفیه آب را از برق بکشید.
  • محدود کننده فاضلاب یا فلو فاضلاب را بر روی دستگاه پیدا کنید. محدود کننده فاضلاب کپسولی کوچک است که معمولا در کنار محفظه ممبران نصب می شود.
  • شیلنگ های ورودی و خروجی به فلوفاضلاب را آزاد کنید.
  • شیر بک واش برقی را در محل فلو فاضلاب قبلی نصب کنید و از قرار گیری شیلنگ تصفیه در اتصالات شیر بک واش اطمینان حاصل کنید. اگر شیر بک واش برقی دارای اتصالات فیتینگی می باشد شیلنگ را به طور مستقیم به آن وارد کنید اما اگر دارای رزوه بود با کمک اتصالات مناسب شیر بک واش را به شیلنگ تصفیه وصل کنید.
  • می توانید با استفاده از خارهای فیتینگی نیز اتصالات را عایق بندی کنید.
  • در آخرین مرحله دستگاه تصفیه را به برق متصل کنید.

دقت داشته باشید که شیر بک واش برقی به صورت خودکار عمل می کند. یعنی در حالت عادی کارکرد خود به عنوان محدود کننده فاضلاب عمل می کند اما پس از مدتی جریان فاضلاب را باز می کند تا فرآیند شستشو فیلتر ممبران انجام شود و دوباره به حالت محدود کننده برمی گردد.

نحوه نصب شیر بک واش برقی در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

نحوه نصب شیر بک واش برقی در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامینقطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتردستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱     

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط