هد هوزینگ تصفیه آب خانگی واتر سیف watersafe

هد هوزینگ تصفیه آب خانگی واتر سیف watersafe

هد هوزینگ تصفیه آب خانگی واتر سیف watersafe

محفظه یا هوزینگ های مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف (water safe) با وجود فیلترهای پیش تصفیه الیافی، کربن اکتیو گرانول و کربن بلاک تکمیل می شوند.

در واقع هوزینگ، محفظه ای است که با استفاده از آن می توان فیلتر را به دستگاه اضافه کرد تا بتوانند فرآیند تصفیه آب را انجام دهند.

دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف عموما دارای فیلترهای پیش تصفیه کارتریجی می باشند.

یعنی هوزینگ جزء قطعات اصلی و دائمی دستگاه به شمار می آید و شامل سه محفظه ای می باشند که اولی به صورت شفاف و دومی و سومی به صورت مات به براکت دستگاه نصب شده اند.

هوزینگ دارای ساختاری استوانه ای است و هر چه از سر هوزینگ به انتهای آن نزدیک تر شویم، قطر آن نیز به مقدار کمی کاهش می یابد.

تمامی هوزینگ ها دارای بخشی به نام هد می باشند که بر سر هوزینگ نصب شده اند و همانند درپوش بر روی این هوزینگ ها قرار گرفته اند.

هد هوزینگ محل ورود و خروج آب به داخل فیلتر و محافظ هوزینگ است و به دو صورت نر و مادگی بر روی محفظه قرار می گیرد.

اندازه ورود و خروج آب در هد هوزینگ 1.4 اینچ است و تنها شیلنگ تصفیه خانگی با این قطر می تواند وارد این هد شود.

برای نصب شیلنگ به هد هوزینگ از اتصالات فیتینگی یا مهره ای استفاده می کنند و با استفاده از اورینگ یا نوار تفلون آن را عایق بندی می کنند تا احتمال نشتی آب به حداقل برسد.

کمپانی واتر سیف (water safe) در سیستم های تصفیه آب خانگی خود از هوزینگ های بسیار مرغوب و مقاوم استفاده کرده است. این هوزینگ ها و تمامی متعلقات آن از مواد اولیه درجه یک ساخته شده اند و هیچ ماده سمی و مضری را حین تماس با آب آزاد نمی کنند.

هد هوزینگ تصفیه آب خانگی واتر سیف watersafe
هد هوزینگ تصفیه آب خانگی واتر سیف watersafe

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱