پمپ تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی واتر سیف

پمپ تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی واتر سیف

پمپ تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی واتر سیف

پمپ های تصفیه آب در انواع دستگاه های خانگی و نیمه صنعتی و صنعتی موجود است. پمپ های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی از لحاظ ابعادی و شکل ظاهری تقریبا شبیه به هم می باشند اما پمپ های صنعتی بسیار بزرگتر هستند و توان تولید فشار بیشتری را دارند.

پمپ دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف فشاری تا 125 psi را تولید می کنند و پمپ های تصفیه آب نیمه صنعتی واتر سیف قابلیت تولید فشاری تا140 psi  را دارند. ولتاژ برق پمپ های خانگی 24 و پمپ های نیمه صنعتی تا 32 ،36 و 48 ولت می باشند.

انواع پمپ ها با در نظر گرفتن کیفیت قطعات استفاده شده در ساخت پمپ، قادر هستند فشار متفاوتی را برای فیلتر ممبران تولید کنند. در صورت سالم بودن پمپ تصفیه آب باید فشاری معادل با 125 psi را برای فیلتر ممبران تامین کند.کارکرد صحیح فیلتر الیافی و فیلتر ممبران در طول عمر پمپ تصفیه آب بسیار اثر گذار می باشد.

آب از قسمت ورودی پمپ وارد شده و سپس از قسمت خروجی خارج می شود. اگر این فرآیند صورت نگیرد در نهایت پمپ داغ کرده و می سوزد.

از اولین نشانه های خرابی پمپ از صدا افتادن آن است. در این حالت دیافراگم پمپ پاره می شود آب به قسمت پایین پمپ نفوذ می کند و سبب ایجاد رسوب می گردد.

اجزای تشکیل دهنده پمپ دستگاه تصفیه آب :

  • هد پمپ (کلگی)
  • بدنه پمپ
  • سیم برق و اتصالات
  • سوکت اتصال برق
  • پایه نگه دارنده پمپ که می تواند از جنس فلزی یا پلاستیکی باشد.

کلگی پمپ :

در تمامی پمپ ها هد یا کلگی وجود دارد و عملکرد در آن ها به این صورت است که آب از یک طرف وارد و از سمت دیگر خارج می شود. در پمپ ها کیفیت کلگی بسیار مهم است زیرا فشار بسیار زیاد را متحمل می شود به همین دلیل در هنگام خرید پمپ باید به کیفیت کلگی آن بسیار توجه کرد.

پمپ های مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب واتر سیف (water safe) از کیفیت بالایی برخوردار است و محصول کشور تایوان می باشد.

پمپ تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی واتر سیف
پمپ تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱