پمپ ورودی دستگاه تصفیه آب صنعتی واترسیف

پمپ ورودی دستگاه تصفیه آب صنعتی واترسیف

دستگاه تصفیه آب صنعتی اسمز معکوس (RO) واترسیف اجزای مختلفی دارد که هر کدام کارکرد مشخص خود را دارند.

پمپ ورودی یکی از این قطعات می باشد که وظیفه آن این است که آب خام را از مخزن ورودی انتقال داده و از فیلتر شنی و کربنی و میکرونی عبور می دهد.

جنس پمپ ورودی دستگاه تصفیه آب صنعتی واترسیف اصولا چدنی با پروانه استیل یا کاملا استیل می باشد.

پرکاربردترین نوع پمپ های تغذیه ممبران های دستگاه های تصفیه آب صنعتی اسمز معکوس از نوع پمپ های گریز از مرکز (Centrifugal) می باشند.

این نوع پمپ ها برای دستگاه ه های تصفیه آب با ورودی آب لب شورمناسب است چون این پمپ ها معمولاً در دبی های متوسط و در فشارهای کم بخوبی کار می کنند. پمپ های گریز از مرکز دارای یک شیر کنترل فشار می باشند که فشار کارکرد پمپ توسط آن تنظیم می شود.

در راه اندازی دستگاه تصفیه آب صنعتیRO باید دقت کرد که شیر کنترل جریان آب غلیظ شده، کاملاً باز باشد تا با فشار ناگهانی اولیه پمپ به قطعات و ممبران ها آسیبی وارد نشود.

با گذشت زمان اگر ممبران ها دچار گرفتگی و رسوب شوند میزان آبی که از آن عبور خواهد کرد کاهش یافته و شیرهای کنترل فشار باید مجددا تنظیم گردند.

لازم به ذکر است که سرعت افزایش فشار پمپ در دستگاه صنعتی   ROواترسیف، از 10 psi بر ثانیه بیشتر نشود چون باعث می شود روی سطح ممبران ها ترک بخورد ، ممبران ها در داخل پرشروسل ها جابجا شوند که در نتیجه اورینگ ها صدمه می بینند و آب خوراک به آب تصفیه شده وارد می شود.

همچنین فشار زیاد باعث فشردگی ممبران ها شده و حجم آب عبوری از آن ها در فشار ثابت کاهش پیدا خواهد کرد.

پمپ ورودی دستگاه تصفیه آب صنعتی واترسیف

پمپ ورودی دستگاه تصفیه آب صنعتی واترسیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط