پیش تصفیه آب واتر سیف watersafe مدل WS103

پیش تصفیه آب واتر سیف watersafe مدل WS103

پیش تصفیه آب واتر سیف watersafe مدل WS103

پیش تصفیه آب واتر سیف (water safe) دارای سه هوزیگ و سه فیلتر بوده که در آن هوزینگ ها به صورت سری به یکدیگر متصل شده اند. در هر سه این هوزینگ ها، سه فیلتر 10 اینچی قرار داده شده است که توان تصفیه آب ورودی را با دقت بالا دارند.

پیش تصفیه آب واتر سیف مدل WS103 دارای تجهیزاتی مانند براکت فلزی، اتصالات، آچار هوزینگ و شلنگ است.

هوزینگ مرحله ی اول شفاف بوده و هوزینگ های دو مرحله ی بعد سفید از جنس پلی پروپیلن است.

هوزینگ های این پیش تصفیه از مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه و حرارت برخوردار هستند و نشکن می باشند. همچنین در برابر فشار آب نیز توان بالایی دارند و می توانند تا فشار 8 بار را تحمل کنند.

پیش تصفیه واتر سیف مدل WS103 می تواند در ورودی ساختمان ها، صنعت کشاورزی و آبیاری قطره ای، تاسیسات و موتورخانه ها بسیار کاربردی باشد. همچنین به دلیل دارا بودن براکت می توان بر روی دیوار نصب کرد.

فیلتر های پیش تصفیه واتر سیف :

  • فیلتر مرحله ی اول : فیلتر پلی پروپیلن 5 میکرون که باعث حذف گل، لای، شن و ماسه می شود.
  • فیلتر مرحله ی دوم : فیلتر کارتریجی کربن بلاک که باعث حذف رنگ، بو و طعم نامطبوع و همچنین مقداری از آفت کش ها، کلر و تریهالومتان ها از آب می شود. این فیلتر از پوسته ی نارگیل تهیه شده است.
  • فیلتر مرحله ی سوم : فیلتر کارتریجی رزین کاتیونی که باعث حذف یون های مثبت از آب می شود و سختی آب را کاهش می دهد.

واتر سیف ( water safe) یک برند تایوانی است که به تولید انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی پرداخته است. تمام این دستگاه ها دارای کیفیت بالایی هستند و از بهترین آلیاژها و مواد پلاستیکی تهیه شده اند.

پیش تصفیه آب واتر سیف watersafe مدل WS103
پیش تصفیه آب واتر سیف watersafe مدل WS103

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱