کابرد پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

کابرد پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

پمپ یکی از مهمترین قطعات درون دستگاه تصفیه آب است. پمپ در پشت پایه فلزی نصب می شود و دارای دو بخش سر پمپ و بدنه پمپ است.

پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف وظیفه دارد تا آب را با فشار مناسب وارد فیلتر ممبراین کند. پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی به نسبت پمپ های دیگر کوچک تر است و ظاهر آن نیز متفاوت است.

بهتر است درون دستگاه از پمپ با کیفیت استفاده کنیم تا صدای آزار دهنده ای ندهد و باعث نارضایتی مصرف کننده نشود. پمپ برای کار نیاز به برق دارد. در این صورت پمپ به آداپتور دستگاه متصل است تا برق مورد نیاز خود را دریافت کند.

چگونه متوجه خرابی پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف شویم؟

در برخی از مناطق املاح آب رسوب می‌کنند و بعد از مدتی حرکت موتور را سخت می کنند و باعث فشار آمدن به موتور دستکاه تصفیه آب می‌شود.

 اما اصلی ترین علت خرابی موتور پمپ تصفیه آب تعویض غیر اصولی فیلترها است.

 زیرا تعویض اشتباه فیلترها و انجام ندادن سرویس‌های آن باعث کیپ شدن ممبران و آمدن فشار بسیار زیاد به موتور می‌گردد که می‌تواند به راحتی باعث سوختن موتور دستگاه شود.

هنگامی که فشار دستگاه به حد نصاب نرسیده باشد و دستگاه ضعیف عمل کند می تواند مشکل از پمپ باشد اما در همه مواقع این گونه نیست و ممکن است از جریان آب آپارتمان نیز باشد.

 اما اگر این روند ادامه پیدا کند مشکل از خرابی پمپ است. اگر بدنه پمپ سالم باشد لازم به خرید پمپ نو نیست و با عوض کردن کلگی پمپ می توان مشکل را برطرف کرد.

کلگی پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف چیست و چگونه عمل می کند؟

کلگی پمپ دارای دو سر باز است که یک سر آن به فیلتر ممبراین و سر دیگر آن به آداپتور متصل است.

پمپ برای کار نیاز به برق دارد کلگی پمپ برق لازم را از آداپتور می گیرد و پمپ شروع به کار می کند.

درون کلگی پمپ دارای سیم پیچی است و در صورت خرابی پمپ به سیم پیچی ها نیز باید توجه کرد تا متوجه تشخیص خرابی پمپ شد.

کابرد پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

کابرد پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط