کارایی فیلتر محافظ ممبران دستگاه تصفیه آب واترسیف

کارایی فیلتر محافظ ممبران دستگاه تصفیه آب واترسیف

 فیلتر محافظ ممبران یا Membrane Guard یک فیلتر الیافی در دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد که دقت 1 یا 5 میکرون دارد .

در صورتی که فیلترهای پیش تصفیه در دستگاه تصفیه آب واترسیف نتوانند ناخالصی های موجود در آب را به خوبی حذف نمایند این فیلتر اجازه نمی دهد که آلودگی ها وارد فیلتر ممبران شود و به ممبران کمک می کند.

به همین دلیل این فیلتر را به نام محافظ ممبران نامگذاری کرده اند که از آسیب به ممبران محافظت می کند.

از این فیلتر بیشتر در مناطقی که آب کیفیت پایینی دارد و دارای گل و لای زیادی است استفاده می شود و نصب این فیلتر در دستگاه تصفیه آب الزامی نیست ولی وجود آن باعث افزایش طول عمر ممبران که فیلتر اصلی دستگاه است خواهد شد.

فیلتر محافظ ممبران اگر بدنه شفاف داشته باشد ذرات معلق و ناخالصی هایی که روی سطح آن قرار می گیرند دیده می شود و زمان تعویض آن مشخص خواهد شد.

از فیلتر محافظ ممبران با دقت 1 میکرون بهتر است استفاده شود تا عملکرد بهتری نشان دهد چون در مرحله اول از فیلتر الیافی 5 میکرون استفاده شده است.

فیلتر محافظ ممبران نیزمانند فیلترهای دیگر دستگاه تصفیه آب واتر سیف دارای طول عمر مفیدی می باشد . معمولا این فیلتر هر یک سال یکبار تعویض خواهد شد تا کارایی بهتری ارائه دهد.

کارایی فیلتر محافظ ممبران دستگاه تصفیه آب واترسیف

کارایی فیلتر محافظ ممبران دستگاه تصفیه آب واترسیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط