کاربرد رزین در تصفیه آب صنعتی واتر سیف

 کاربرد رزین در تصفیه آب صنعتی واتر سیف

کاربرد رزین در تصفیه آب و تاثیرات آن بر حذف کلسیم و منیزیم و سختی آب یکی از مباحث مهم در تصفیه آب است. استفاده از رزین در تولید سختی گیر از کاربرد های این ذرات کوچک باردار یونی می باشد که قادر به کاهش سختی آب هستند.

رزین ترکیبی مصنوعی با ملکول های بزرگ است که دو قطب ناهمنام دارد و قادر به تبادل یون با ذرات باردار در محیط می باشد. این ذرات دارای قطب های فعال بوده اند که به راحتی می توانند با سایر ذرات و ملکول های باردار موجود در محیط تبادل یون انجام دهند و به آنها متصل شوند.

از کاربرد های مهم رزین استفاده از آن در تصفیه آب صنعتی است که هدف اصلی آن کاهش سختی و مولکول های کلسیم و منیزیم موجود در آب است.

کابرد رزین در تصفیه آب به این صورت است که این ذرات با کاتیون یا آنیون های فعال خود به تبادل یونی با ذرات معلق در آب می پردازند تا باعث خنثی سازی این ذرات شوند.

کابرد رزین در سختی گیری آب واتر سیف

از کاربرد های اصلی رزین  کاهش سختی آب است. وجود منیزیم و کلسیم زیاد در آب بسیار برای سلامتی انسان مضر است. یکی از راه های که برای کاهش سختی آب توصیه می شود استفاده از رزین است که می تواند یون های کلسیم و منیزیم را با یون سدیم فعال در زرین جایگزین کند.

کاربرد رزین در خالص سازی آب

از کاربرد های دیگر رزین خالص سازی آب و کاهش کلر و فلزات سنگین در آب است یکی از این یون های سمی موجود در آب مس است که سلامتی انسان را تهدید می کند. در فرایند حذف این فلزات سدیم و کلسیم با یون های فیلتر جایگزین می شوند.

 کاربرد رزین در تصفیه آب صنعتی واتر سیف

کاربرد رزین در تصفیه آب صنعتی واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

  • رزین تصفیه آب language:fa
  • رزین تصفیه اب language:fa

مطالب مرتبط