کاربرد فیلتر مینرال واترسیف

کاربرد فیلتر مینرال واترسیف

دستگاه های تصفیه آب امروزی همگی دارای فیلتر Mineral مینرال هستند. این فیلترها معمولا به رنگ زرد و به حالت اینلاین بوده یعنی درون محفظه یا هوزینگ قرار ندارند .

فیلتر مینرال در ششمین مرحله از دستگاه تصفیه آب خانگی واترسیف جای گرفته است . درون این فیلترها از مواد معدنی توپی شکل پر شده است.

در فیلتر ممبران بیشتر سختی آب گرفته می شود و بنابراین افرادی که عادت به نوشیدن آب نرم را ندارند فکر می کنند آب قابل شرب آن ها دارای مزه تلخ و ناگوارمی باشد .

بنابراین برای رفع کردن این مشکل در درون دستگاه های تصفیه آب خانگی واترسیف فیلتری با نام مینرال در مرحله ششم دستگاه تصفیه آب خانگی جای گرفته است .

همچنین مواد معدنی مفید مانند کلسیم ، پتاسیم ، منیزیم و روی وغیره را به آب بر می گرداند و در نتیجه باعث بهبود طعم و مزه آب می شوند.

در دو سراین فیلتر اتصالات سرخود فیتینگی جای گرفته است و به راحتی در مسیر آب قرار می گیرند .در دستگاه های اسمزمعکوس شش مرحله ای واترسیف این فیلتر در مرحله آخر واقع شده است .فیلتر مینرال عمر کوتاهی دارد و بهتر است بعد از حدود یک سال تعویض شوند تا آب خروجی از فیلتر مینرال همان کیفیت اولیه خود را دارا باشد .

کاربرد فیلتر مینرال واترسیف

کاربرد فیلتر مینرال واترسیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتردستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط