کاربرد گیج فشار سنج در دستگاه تصفیه آب واتر سیف چیست؟

کاربرد گیج فشار سنج در دستگاه تصفیه آب واتر سیف چیست؟

گیج فشار یکی از قطعاتی است که بر روی  دستگاه های تصفیه آب خانگی با روش تصفیه اسمز معکوس (RO) قرار می گیرد و جزء قطعات کمکی دستگاه تصفیه آب واتر سیف محسوب می شود.

دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس برای تصفیه آب نیاز به فشار آب ورودی بیشتر از 50 psi دارد به همین دلیل دستگاه هایی را انتخاب می کنیم که گیج فشار داشته باشد.

فشار سنج دستگاه تصفیه آب واتر سیف بر روی فیلتر مرحله سوم ومعمولا  قبل از ورودی فیلتر ممبران و بعد از پمپ قرار می گیرد و میزان فشار آب را در ورود به هوزینگ ممبران نشان می دهد. این قطعه در بالای دستگاه و در جلوی شاسی دستگاه قرار می گیرد .

این قطعه دردستگاه های تصفیه آب خانگی درعیب یابی دستگاه ،تعمیر و تنظیم دستگاه کمک زیادی به ما خواهند کرد.

گیج فشار دارای دو نوع کوچک و بزرگ بوده و ازنظر جنس نیز دارای دو نوع استیل و یا برنجی می باشد و بیشتر از گیج نوع روغنی که حاوی روغن گلیسرین است استفاده می شود.

میزان فشار نرمال روی گیج فشار در دستگاه تصفیه آب واتر سیف باید بین 70 تا 120 psi باشد و زمانی که دستگاه کار نمی کند طبیعی است که عقربه گیج بر روی صفر باشد.

هرچه آب با فشار بیشتری وارد دستگاه تصفیه آب شود ، میزان آبی که توسط فیلتر ممبران  تصفیه می شود بیشتر خواهد بود و در نتیجه مخزن ذخیره آب دستگاه زودتر پر می شود.

کاربرد گیج فشار سنج در دستگاه تصفیه آب واتر سیف چیست؟

کاربرد گیج فشار سنج در دستگاه تصفیه آب واتر سیف چیست؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتردستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط