کاور برای دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

کاور برای دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واتر سیف از مرغوب ترین و معروف ترین دستگاه های تصفیه آب خانگی هستند که می توان از آنها در منازل برای تامین آب شرب خانوداه با اطمینان خاطر استفاده کرد.

این دستگاه ها زیر سینک ظرفشویی نصب می شوند و برای نصب آنها شرایط خاصی وجود دارد که باید رعایت شود.

از آنجایی که دستگاه های تصفیه آب خانگی به طور مستقیم با سلامتی افراد در ارتباط هستند و بسیار مهم است که تجهیزات و قطعاتی که با آب تصفیه شده درارتباط هستند.

از مواد اولیه درجه یک مطابق با استاندارد های غذایی ساخته شده باشند، بنابراین ایجاد شرایط بهداشتی و مناسب از نظر کیفیتی برای دستگاه بسیار مهم است.

کاور برای دستگاه های تصفیه آب خانگی باعث می شود دستگاه تصفیه آب از آلودگی های احتمالی محیط محفوظ بماند.

این کاور تا حدودی مانع از ایجاد خراش و آسیب به بدنه دستگاه تصفیه آب می شود و اگر از لوله های زیر سینک آب نشتی کند، وجود این کاور بر روی دستگاه مانع از خیس شده بخش های مختلف دستگاه به خصوص قطعات برقی می شود.

کاورهای دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس زیر سینکی به گونه ای طراحی می شوند که بتوان از آنها برای انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده کرد.

این کاورها از جنس پلاستیک و پارچه هستند و به صورت شفاف ساخته می شوند تا دستگاه تصفیه آب، به خصوص گیج فشار به کار برده شده در دستگاه مشخص باشد.

این قطعه هیچ گونه کاربرد ضروری در دستگاه های تصفیه آب ندارد و استفاده از آن تنها به منظور ایجاد ظاهری بهتر و مناسب برای جلوگیری از آسیب های احتمالی به دستگاه است.

کاور برای دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

کاور برای دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط