مزایا مخازن تانک پک به کار برده شده در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

مزایا مخازن تانک پک به کار برده شده در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف
تکنولوژی اسمز معکوس در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف کمی کند عمل می کند، به همین دلیل وجود مخزن برای تمامی این دستگاه ها ضرورت دارد. اغلب مخازنی که به همراه دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف می آیند از برند معتبر تانک پک هستند.
مخازن تانک پک انواع مختلفی دارند، بهترین نوع این مخازن دارای بدنه داخلی از جنس استیل و با روکش پلاستیکی از جنس پلاستیک پلی پروپیلن هستند، درون مخازن تانک پک از یک پوسته داخلی که با عنوان دیافراگم خوانده می شود، برای جداسازی آب و هوا از یکدیگر استفاده می شود.
تانک پک مشهور ترین تولید کننده مخزن در جهان است، این کمپانی کادری بسیار حرفه ای و مجرب دارد و با انجام فرآیندهایی حین ساخت مخزن، مانع از ورود بو و مزه و طعم نامطبوع به آب ورودی به مخزن می شوند. کلر موجود در آب مانع از رشد میکروب ها، جلبک ها و میکروارگانیسم ها در آب می شود، اما کلر در مراحل ابتدایی دستگاه از بین می رود و آب تصفیه شده در صورت عدم رعایت نکات ایمنی و بهداشتی مجددا آلوده می شود. از انجایی که آب تصفیه شده در مخزن ذخیره می شود، کیفیت بدنه داخلی مخزن بسیار مهم است.
در ادامه مزایا و نقاط قوت مخازن تصفیه آب تانک پک را نام می بریم :
تحمل فشار بسیار بالا تا 100 psi
مخزن سه لایه با خاصیت آنتی باکتریالی
جلوگیری از رشد انواع میکروارگانیسم ها و میکروب ها در آب
جلوگیری از ایجاد طعم و مزه نامطبوع به آب
بدنه داخلی از جنس استیل
پلمپ بودن مخزن مانع از ورود هر گونه آلودگی به آب می شود.

مزایا مخازن تانک پک به کار برده شده در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

مزایا مخازن تانک پک به کار برده شده در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط