دستگاه تصفیه آب خانگی واترسیف

دستگاه تصفیه آب خانگی در برند های مختلفی در بازار عرضه می گردد. و انتخاب اینکه کدام برند بهتر است و کیفیت بهتری دارد ما را به فکر وا می دارد. اما دستگاه تصفیه آب خانگی واترسیف یکی از برندهای خوب و باکیفیت است که کشور کانادا سازنده آن می باشد ضمن اینکه قطعات این دستگاه تصفیه آب خانگی در کشور تایوان مونتاژ می شود.
دستگاه تصفیه آب watersafe دارای فیلتراسیون شش مرحله ای می باشد و کیفیت قطعات به کار برده در آن بسیار بالا می باشد و به گونه ای طراحی شده است که در برابر هر گونه نشتی آب به خوبی محافظت شده است.دستگاه تصفیه آب واترسیف از روش فیلتراسون اسمز معکوس استفاده می کند که مورد تایید سازمان بهداشت جهانی نیز قرار گرفته است.
یکی از مهمترین مزایایی که موجب تمایز دستگاه تصفیه آب خانگی waresafe نسبت به سایرین شده است تغییر دستی فشار پمپ آب آن است. این کار از طریق پیچی که در انتهای آن تعبیه شده است صورت می گیرد.

برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی watersafe می توانید از مشاوره آگاهان در شرکت کاسپین ارتباط عرشیا بهره گیرید و ضمن خرید می توانید از خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب خانگی واترسیف نیز بهره مند شوید.


تلفن :  09122972091
         65522923 -021  

مطالب مرتبط