کاربرد لامپ uv در تصفیه آب

لامپ uv با بهره گیری از تابش فرابنفش ultraviolet تاثیر بالایی در ضدعفونی کردن آب، موادخوراکی، تجهیزات پزشکی، لوازم صنعتی و … دارد. می توان از لامپ uv در دستگاه تصفیه آب جهت ضدعفونی کردن آب استفاده کرد.

 دستگاه تصفیه آب مرغوب از شش فیلتر تشکیل شده است که هر فیلتر نقش مخصوص به خود را در روند تصفیه آب ایفا می کند و در هر مرحله کیفیت آب بهتر می گردد. لامپ uv  بر روی یک فیلتر جداگانه مازاد بر شش فیلتر اصلی که بر روی دستگاه تصفیه آب قرار دارند، نصب می شود و در بهبود روند تصفیه آب تاثیر می گذارد.

لامپ uv توانایی از بین بردن تمامی میکروارگانیسم های بیماریزا و مقاوم نسبت به کلر تا 99٪ را دارد. از دیگر فواید آن می توان به ضدعفونی شدن آب در همان لحظه تابش اشعه، ضدعفونی کردن آب در محدوده ph از 6 تا 5.8، عدم تغییر یافتن خواص شیمیایی و فیزیکی آب، سرویس و نگهداری ساده دستگاه اشاره کرد همچنین امکان نصب در مسیر لوله آب وجود دارد.

از لامپ uv برای تصفیه آب مورد نیاز برای  شستشوی مواد غذایی از جمله سبزیجات، ماهی، میوه و غذاهای دریایی که باید با آب تصفیه شده عاری از هرگونه  میکروارگانیسم شسته شوند استفاده کرد.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا آماده ارائه هر گونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره لازم می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091   

  • قیمت دستگاه تصفیه آب واتر سیف