آچار هوزینگ دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

آچار هوزینگ دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

فیلترهای پیش تصفیه دستگاه تصفیه آب به صورت کارتریجی طراحی شده اند و باید درون محفظه ای قرار بگیرند تا آب از آنها عبور کند. فیلترهای پیش تصفیه یک، دو، سه و هچنین ممبران درون محفظه ای به نام هوزینگ قرار می گیرند.

هوزینگ ها جهت نگهداری از فیلترهای کارتریجی ساخته شده اند. هوزینگ های خانگی با نیمه صنعتی هم اندازه نیستند اما کارایی مشابه دارند چون فیلتر دستگاه تصفیه آب  نیمه صنعتی از خانگی بزرگتر است پس هوزینگ آنها نیز بزرگتر است.

دستگاه نیمه صنعتی باید قطعات بزرگ تر و مقاوم تر داشته باشد تا بتواند آب زیادی تولید کند از این دستگاه در محل هایی مانند رستوران, مدرسه, بیمارستان استفاده می شود. هوزینگ ها یک آچار هوزینگ دارند که برای باز و بسته  محفظه فیلتر استفاده می شود.

 هوزینگ های پرکاربرد اسلیم و جامبو هستند هوزینگ های جامبو و اسلیم بیشتر در دستگاه نیمه صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. هر محفظه آچار مخصوص خود را دارد و برای باز و بسته کردن هر کدام باید از آچار مخصوص خود استفاده کرد. مثلا هوزینگ اسلیم  قطر داخلی 5/2 اینچ و ارتفاع 20 اینچ دارد به همین دلیل قطر دهانه آن از هوزینگ خانگی بیشتر است برای همین باز و بسته شدن آنها معمولا توسط آچار مخصوص خود انجام می شود.

شکل ظاهری آچار هوزینگ شبیه راکت است با این تفاوت که درون آن تو خالی است. این آچار یک دسته متصل به سری گرد با سایز های مختلف است که برای هر نوع هوزینگ, آچار مخصوص به همان هوزینگ وجود دارد.

برای باز کردن هوزینگ ها باید آچار را جهت عقربه های ساعت و برای بستن آن خلاف جهت عقربه های ساعت چرخاند. جنس  آچار از پلاستیک فشرده و بسیار محکم است .

در بیشتر دستگاه تصفیه آب آچار هوزینگ وجود دارد در صورت نبودن باید آن را تهیه کنید چون بدون آچار باز کردن هوزینگ خیلی سخت و یا حتی نشدنی است.

 یک آچار خوب نباید به گونه ای باشد که به آسانی خم و یا آنقدر سفت و خشک باشد که با وارد کردن فشار شکسته شود. باز کردن هوزینگ بدون آچار سخت و تقریبا نشدنی است و احتمال آسیب دیدن دست بالا است.

آچار هوزینگ دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

آچار هوزینگ دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط