دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی اسمز معکوس واترسیف

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی اسمز معکوس واترسیف

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی اسمز معکوس برای مصارف تجاری، اداره ها، مدارس، فروشگاه ها و مکان هایی که مقدار مصرف آنها کمتر از 1500 گالن در روز می باشد، کاربرد دارد.

این دستگاه روزانه 1500 گالن آب تصفیه شده تولید می کند. از دو غشاء اسمز معکوس x 40 ” TFC HF1  “2.5  برای حداکثر عبور ناخالصی ها در جریان زیاد استفاده می کند همچنین دارای پک فیلتر پیش تصفیه 5 میکرون و 10 میکرون و فیلتر کربن بلاک برای گرفتن ذرات بزرگتر، حذف کلر، طعم و بو می باشد.

این دستگاه تصفیه آب دارای کیت مخزن ذخیره سازی می باشد. این کیت باعث ذخیره آب تصفیه شده در مخزن می شود و همچنین اشکالات سیستم از جمله فشار کم و جریان کم را به طور مرتب رفع می کند.

اجزای کیت مخزن ذخیره سازی :

  • سیستم اسمز معکوس RO
  • مخزن آب ( مخزن ذخیره 165، 220 یا 550 گالن) . البته این سیستم با قدرت 1500 gpd می باشد که مناسب ترین مخزن برای آن 220 گالن می باشد.
  • تلمبه
  • کلید های شناور

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی اسمز معکوس واترسیف یکی از بهترین محافظ های آب آشامیدنی در برابر میکروب ها، ویروس ها، باکتری ها و مواد مضر موجود در آب است.

نکته:  از این سیستم نیز می توان برای تصفیه آب کل خانه استفاده کرد. یعنی می توان این دستگاه را در ورودی آب ساختمان قرار داد.

این دستگاه دارای یک TDS متر است که کیفیت دقیق آب تغذیه را نشان می دهد.

مجهز به سوئیچ فشار بالا و سوئیچ فشار پایین است. هنگامی که فشار مخزن به زیر 40 psi افت کند دستگاه شروع به فعالیت می کند و هنگامی که فشار به 60 psi برسد، متوقف می شود.

دارای قاب آلومینیوم با روکش سفید رنگ، مقاوم در برابر خوردگی و وزن سبک است.

دارای دو هوزینگ فیلتر حلقه ای Big Gray با اندازه ” x 10 “4.5  ، دابل اورینگ برای بهبود قابلیت آب بندی می باشد.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی اسمز معکوس واترسیف

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی اسمز معکوس واترسیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط