دلایل اهمیت پمپ دستگاه تصفیه آب واتر سیف

دلایل اهمیت پمپ دستگاه تصفیه آب واتر سیف

پمپ یکی از  قطعات مهم در دستگاه تصفیه آب خانگی محسوب می شود ، در این مطلب می خواهیم به عملکرد این قطعه و دلیل اهمیت آن بپردازیم پس با ما همراه باشید .

ابتدا بیاید درباره ی پمپ ها کمی بدانیم . به طور کلی پمپ ها قطعاتی هستند که سیالات از جمله آب را جا به جا می کنند .

این قطعات به طور کلی در سه نوع عرضه می شوند : پمپ های انتقال آب ، پمپ های چرخنده آب در مسیر بسته و پمپ های افزاینده فشار و دبی .

سومین نوع پمپ ها پمپ هایی هستند که در دستگاه های تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرند . در روش اسمز معکوس جریان اسمزی به فشار بالایی برای عبور آب از فیلتر ممبران نیاز دارد که تامین کننده ی این فشار به پمپ دستگاه تصفیه آب و قدرت آن بستگی دارد .

فیلتر ممبران که مهم ترین بخش تصفیه آب در آن صورت می گیرد ، برای این که فعالیت خود را انجام بدهد و آب را تصفیه کند باید آبی با فشار 50 psi که حداقل فشار ممکن است به آن وارد شود و در آن تصفیه آب صورت بگیرد .

تامین کننده ی این فشار چه قطعه ای است ؟

این فشار را پمپ تامین می کند و با خروج آب از آن این آب وارد فیلتر ممبران می شود و از لایه های متعددی که در این فیلتر تعبیه شده است می گذرد و مرحله به مرحله آلاینده هایی که حتی در ابعاد بسیار کوچک هستند از آن حذف خواهند شد .

پمپ های دستگاه تصفیه آب انواع مختلفی دارند و با توجه به نوع دستگاه تصفیه آب خانگی این قطعات انتخاب می شوند .

دلایل اهمیت پمپ دستگاه تصفیه آب واتر سیف

دلایل اهمیت پمپ دستگاه تصفیه آب واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط