فروش اتصالات مهره‌ای دستگاه تصفیه آب واتر سیف

فروش اتصالات مهره‌ای دستگاه تصفیه آب واتر سیف

در این مطلب درباره ی یکی از اتصالات تعبیه شده در دستگاه تصفیه آب می پردازیم . در دستگاه تصفیه آب برای این که قطعات و فیلترها به همدیگر متصل شوند از اتصالات استفاده می شود .

به طور کلی در دستگاه تصفیه آب از دو نوع اتصالات استفاده می شود : اتصالات مهره ای و اتصالات فیتینگی

کمی پیش تر از اتصالات مهره ای که موضوع این مطلب است برای وصل کردن دو قطعه به هم دیگر استفاده می شد . اتصالات مهره ای در واقع اولین اتصالاتی هستند که در دستگاه تصفیه آب از آن ها استفاده می شود .

از این نوع اتصالات به دلیل این که استحکام زیادی دارند ، استفاده ی زیادی می شود . داشتن استحکام و مقاومت بالا برای این که شلنگ محکم نگه داشته شود ، نکته ای مهم و حائز اهمیت است و به همین علت از اتصالات مهره ای استفاده می شود .

علاوه بر محکم نگه داشته شدن شلنگ ، نداشتن نشتی آب در این نوع از اتصالات یکی دیگر از ویژگی های اتصالات مهره ای دستگاه تصفیه آب می باشد . اتصالات مهره ای قادر به تحمل فشار تا 18 bar می باشند و رزوه ی این اتصالات در سایزهای 4/1 و 8/1 و 8/3 می باشد .

با وجود داشتن همه ی این ویژگی ها استفاده از اتصالات مهره ای در دستگاه های تصفیه آب درحال حاضر کاهش پیدا کرده است و اتصالات فیتینگی جایگزین این اتصالات در دستگاه تصفیه آب شده است اما علت این اتفاق چیست ؟

 علت عدم استفاده از اتصالات مهره ای در دستگاه های تصفیه آب امروزی این است که این نوع از اتصالات به سختی باز و بسته می شوند و انرژی زیادی صرف این عمل خواهد شد .

به همین علت استفاده از این نوع اتصالات کاهش پیدا کرده است . با وجود این که در دستگاه های تصفیه آب امروزی از اتصالات فیتینگی استفاده می شود اما از نظر عایق بندی و استحکام اتصالات مهره ای نسبت به اتصالات فیتینگی برتری دارند.

فروش اتصالات مهره‌ای دستگاه تصفیه آب واتر سیف

فروش اتصالات مهره‌ای دستگاه تصفیه آب واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط