مراحل عیب یابی دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

مراحل عیب یابی دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

دستگاه تصفیه آب خانگی همان طور که می دانید دستگاهی است که به تصفیه و خالص سازی آب می پردازد و آب را با گذر دادن از فیلترهای خود تصفیه می کند .

حال ما در این مطلب می خواهیم درباره ی عیوبی که این دستگاه ها می توانند داشته باشند اشاره کنیم و به دلایل آن ها بپردازیم . برای آشنایی بیشتر و آگاهی پیدا کردن نسبت به عیوبی که دستگاه تصفیه آب ممکن است داشته باشد این مطلب را مطالعه کنید .

  • کم بودن فشار آب خارج شده از شیر برداشت یا عدم خروج آب : هنگامی که آب خارج شده از شیر برداشت فشار کمی داشته باشد و یا اصلاً آبی از آن خارج نشود علت آن می تواند بسته بودن شیر مخزن یا شیر آب ورودی به دستگاه باشد . برای رفع این مشکل شیر آب ورودی و شیر مخزن را باز بگذارید . یکی از علت های دیگری که می تواند باعث ایجاد این مشکل شود گرفتگی فیلتر ممبران است . چگونه فیلتر ممبران دچار گرفتگی می شود ؟ فیلتر ممبران چهارمین فیلتر تعبیه شده در دستگاه تصفیه آب خانگی است . این فیلتر مهم ترین فیلتر دستگاه تصفیه آب است و عمر آن نسبت به سایر فیلترهای دستگاه بیشتر می باشد . اگر این فیلتر در زمانی که باید تعویض آن صورت بگیرد ، تعویض نشود دچار گرفتگی خواهد شد و عملکرد خوبی نخواهد داشت و این موضوع می تواند سبب کم بودن فشار آب خارج شده از شیر برداشت باشد . یکی دیگر از دلایلی که می تواند باعث ایجاد این مشکل شود ، خالی بودن مخزن ذخیره می باشد . در هنگامی که مخزن ذخیره دستگاه تصفیه آب خالی باشد ، از شیر برداشت آبی خارج نخواهد شد.
  • خارج شدن آب به صورت پساب و ورود آن به فاضلاب : یکی دیگر از مشکلاتی که دستگاه تصفیه آب می تواند داشته باشد این است که آب به صورت پساب از دستگاه تصفیه آب خارج می شود و سپس وارد فاضلاب می شود . این مشکل می تواند به دو دلیل ایجاد شود یکی معیوب بودن فلوفاضلاب و دیگری معیوب بودن شیر برقی است که با تعویض و نصب قطعه ی نو این مشکل نیز حل خواهد شد .

  • شیری رنگ بودن آب خارج شده از شیر برداشت دستگاه تصفیه آب : اگر به تازگی دستگاه تصفیه آب را در زیر سینک منزل نصب کرده باشید یکی از موضوعاتی که مشاهده می کنید شیری رنگ بودن آب خارج شده از شیر برداشت دستگاه تصفیه آب است که این موضوع با گذشت زمان رفع خواهد شد و کاملاً طبیعی می باشد .
مراحل عیب یابی دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

مراحل عیب یابی دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط