مزایای استفاده از هوزینگ ممبران تصفیه آب واتر سیف

مزایای استفاده از هوزینگ ممبران تصفیه آب واتر سیف

فیلتر ممبران یکی از مهمترین فیلترهای دستگاه تصفیه آب است,این فیلتر درون محفظه ای قرار می گیرد.  هوزینگ ممبران یا محفظه ممبران همان طور که از نامش پیداست ، فیلتر ممبران داخل آن قرار می گیرد.

این هوزینگ از پلی پروپلین گیاهی ساخته شده ومقاومت بالایی دارد وتا فشار 150psi وتحمل گرمای 80 درجه سانتی گراد را دارست.

بدنه محفظه ممبران مات است وبا استفاده از بست های نگه دارنده روی شاسی نصب می شود, هوزینگ ممبران دارای یک ورودی و دو خروجی است و درپوش دارد هوزینگ ممبران به وسیله دواورینگ آب بندی می شود, آب تصفیه شده از یک خروجی به مخزن ذخیره هدایت می شود و پساب نیز از خروجی دیگر به فاضلاب هدایت می شود, حجم آب خروجی تصفیه شده کمتر از آب دورریز است.

 فیلتر ممبران از فیلتر های مهم دستگاه تصفیه آب است زیرا بیش از 99 درصد آلایندگی ها و مواد شیمیایی را حذف می کند پس محافظت از آن مهم است و از محفظه نگه دارنده استفاده می شود.

 هوزینگ ممبران باید مقاومت بیشتری نسبت به سایر هوزینگ ها داشته باشد زیرا تحت فشار بالای آب قرار می گیرد وپمپ با فشار بیشتری آب را وارد فیلتر ممبران می کند. اگر در این موارد دچار ترک یا شکستگی شود باید هرچه سریعتر تعویض شود.

 برای نصب,ابتدا یک هوزینگ جدید با کیفیت تهیه کنید,سپس دوشاخه را ازبرق بکشید وشیر ورودی دستگاه را ببندید, مقداری آب مخزن را باز گذاشته شیر برداشت تخلیه کنید , اتصالات فیلترهای خطی را که بر روی هوزینگ ممبران نصب شده اند خارج کنید.

یک شیلنگ به ورودی هوزینگ و دو شیلنگ خروجی را باز کنید, هوزینگ فیلترممبران را از دستگاه خارج کنید , بااستفاده از آچار هوزینگ درب محفظه را باز کنید وفیلتر ممبران را خارج کنید.

با استفاده از نوار تفلون اتصالات زانویی ممبران ساده, زانویی و اتصال ورودی را عایق بندی کنید. فیلتر ممبران را ازسمتی که دواورینگ دارد وارد محفظه کنید سپس درب را ببندید وهوزینگ را بر روی شاسی نصب کنید , درآخر دستگاه را به برق وصل کنید, شیر ورودی و مخزن را باز بگذارید و چک کنید که ایرادی نداشته باشد.

مزایای استفاده از هوزینگ ممبران تصفیه آب واتر سیف

مزایای استفاده از هوزینگ ممبران تصفیه آب واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط