مزیت سوئیچ فشار پایین دستگاه تصفیه آب واترسیف

مزیت سوئیچ فشار پایین دستگاه تصفیه آب واترسیف

این سوییچ که به ( لوپرشر) معروف است یکی از قطعات مهم در دستگاه های تصفیه آب خانگی، صنعتی و نیمه صنعتی می باشد و کاربرد آن بدین صورت است که زمانی که جریان آب لوله کشی با فشار پایین قصد ورود به دستگاه تصفیه را دارد این سوئیچ پمپ دستگاه را خاموش می کند تا مانع از این بشود که پمپ در محیط بدون آب فعالیت کند در نتیجه از سوختن، خرابی و آسیب جدی به پمپ جلوگیری می کند.

نحوه کار کردن سوئیچ فشار پایین واترسیف

این سوییچ در واقع به نوعی شبیه یک کلید برقی است که فشار آب تاثیر زیادی در فعالیت و عملکرد آن دارد.

به عبارتی زمانی که فشار آب افت پیدا می کند باعث می شود که جریان پمپ قطع شود. بدین صورت که وقتی فشار و یا جریان آب قطع و یا ضعیف است فشار از روی دیافراگم سوییچ برداشته می شود و سوییچ می تواند بصورت اتوماتیک موجبات قطع جریان برق را فراهم نماید و باعث خاموشی پمپ شده که باعث می شود عمر پمپ بالا برود.

از کجا می توان فهمید قطعه سوئیچ فشار پایین سالم است

زمانی که این سوییچ به شیر آب شهری وصل می شود اگر سوییچ سالم باشد پمپ دستگاه را خاموش می کند در غیر این صورت سوییچ خراب و یا معیوب است. گاهی اوقات نصاب دستگاه تصفیه صحت و سلامتی آن را با وسیله ای به اسم اهم متر می سنجد.

در واقع نصاب در ابتدا ورودی سوییج را به آب شهری وصل می کند و اهم متر را به خروجی و ورودی سوییچ متصل می کند. اگر اهم متر از خود واکنش و یا مقاومتی نشان نداد پس سوئیچ خراب می باشد.

نکات مهم هنگام خریداری

بدلیل تخصصی بودن لازم است خرید و نصب دستگاه های تصفیه را به افراد خبره و متخصص در این زمینه بسپارید تا در صورت بروز هرگونه مشکل تیم متخصص مشکل را در محل حل نمایند تا از بروز خسارت های جبران ناپذیر به دستگاه شما جلوگیری به عمل آید.

مزیت سوئیچ فشار پایین دستگاه تصفیه آب واترسیف

مزیت سوئیچ فشار پایین دستگاه تصفیه آب واترسیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط