مزیت نصب فیلتر پست کربن در دستگاه تصفیه آب واترسیف

مزیت نصب فیلتر پست کربن در دستگاه تصفیه آب واترسیف

در دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای شش فیلتر نصب می گردد. پنجمین مرحله از مراحل فیلتراسیون دستگاه تصفیه آب خانگی فیلتر پست کربن است .

فیلتر پست کربن واتر سیف به صورت کپسولی پر شده از کربن فعال دانه ای و ذغال اکتیو است و در سیستم اسمز معکوس به عنوان فیلتر پنچم بعد از مخزن ذخیره آب قرار دارد.

همچنین این فیلتر به صورت اینلاین یا خطی طراحی شده است و بدنه ای از جنس پلاستیک پلی پروپیلن فشرده تزریقی دارد که کاملا با استانداردهای بهداشتی و خوراکی مطابقت دارد و هیچ گونه طعم و مزه نامطبوعی را به آب اضافه نمی کند.

همانند فیلتر مرحله اول و دوم از جنس پوسته نارگیل است که کیفیت مرغوبی جهت شیرین کردن آب دارد . بر خلاف فیلترهای قبلی دارای کارتریج نمی باشد و زمان تعویض باید به صورت کامل تعویض انجام پذیرد.

کاربرد فیلترهای پست کربن نه تنها در دستگاه تصفیه آب بلکه در بستنی سازها ، یخچال ها و یخ سازها و صنایع غذایی فراوان استفاده می شود.

فیلتر پست کربن واتر سیف در مرحله پنجم وظیفه دارد که طعم و بو و مزه بد آب که به علت ذخیره آب در مخزن به وجود آمده را بگیرد. زمان تعویض فیلتر پست کربن هر 12 ماه می باشد. فیلتر پست کربن تحمل فشار 8 psi را دارد.

به دلیل اینکه در ساخت این فیلتر از مواد اولیه درجه یکی استفاده شده است و تمامی مواد به کار برده شده در آن دارای گرید غذایی هستند، این فیلتر موفق به دریافت گواهینامه بین المللی از سازمان WQA شده است.

مزیت نصب فیلتر پست کربن در دستگاه تصفیه آب واترسیف

مزیت نصب فیلتر پست کربن در دستگاه تصفیه آب واترسیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط