مشخصات انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی واترسیف

مشخصات انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی واترسیف

دستگاه های تصفیه آب از قطعات و فیلترهای مختلفی تشکیل شده اند که همه این قطعات و تجهیزات در کنار هم آب تصفیه شده را ارائه می دهند.

بسته به تعداد فیلترهای به کار رفته در دستگاه تصفیه آب خانگی آن ها به دستگاه های چند مرحله ای تقسیم می شوند.

در اصل کاملترین دستگاه تصفیه آب دستگاه شش مرحله ای اسمز معکوس است که با برق کار می کند و مخزن دار است حال اگر یک دستگاه تصفیه آب هر یک از مراحل را نداشته باشد از نوع 5 مرحله ای به حساب می آید اما معمولا دستگاه تصفیه آب 5 مرحله ای فیلتر مرحله آخر یعنی مینرال را ندارد.

در برخی دستگاه های تصفیه آب 6 مرحله ای واترسیف مرحله قلیایی کردن آب را با یک مرحله یونیزه کردن تکمیل تر می کنند و برخی نیز به جای استفاده از فیلتر یونیزه از فیلتر مادون قرمز یا فیلتر یو وی برای از بین بردن ویروس هایی که احتمالا در آب باقی مانده اند استفاده می کنند .

در آخر باید بگوییم اگر یکی از مراحل بالا به دستگاه اضافه شود دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای و اگر هر دو باهم اضافه شوند دستگاه 8 مرحله ای می شود.

تفاوت دستگاه های شش و هفت و هشت مرحله ای در همین فیلترهای اضافی می باشد.

*نکته مهم

برای خرید دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای واترسیف باید به هر یک از فیلتر ها و مشخصات آن توجه کرد زیرا این فیلتر ها کیفیت و تنوع بالایی دارند .

مشخصات انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی واترسیف

مشخصات انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی واترسیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط