معرفی فیلتر اکسیژن ساز واتر سیف

معرفی فیلتر اکسیژن ساز واتر سیف

در این مطلب درباره ی فیلتر اکسیژن ساز از برند واتر سیف می پردازیم و درباره ی آن اطلاعاتی بدست می آوریم . در ابتدا بهتر است با دستگاه تصفیه آب خانگی آشنا شویم . دستگاه تصفیه آب خانگی برای تصفیه و خالص سازی آب لوله کشی شهری استفاده می شود .

این دستگاه دارای شش مرحله فیلتراسیون است که فیلترهای الیافی ، کربن اکتیو ، کربن بلاک ، ممبران ، پست کربن و مینرال به ترتیب مراحل فیلتراسیون آب را انجام می دهند اما نکته ای که وجود دارد این است که برندهای مختلفی که در صنعت تصفیه آب و فاضلاب فعالیت دارند.

علاوه بر این فیلترهایی که نام برده شد ، فیلترهای دیگری را نیز تولید می کنند که در صورت تمایل مصرف کننده می تواند آن فیلترها را نیز تهیه کند و روی دستگاه خود نصب کند . تهیه این فیلترها برای دستگاه تصفیه آب خانگی الزامی نیست .

یکی از این فیلترها که پس از مرحله ی ششم دستگاه تصفیه آب خانگی می توانید روی دستگاه خود نصب کنید ، فیلتر اکسیژن ساز می باشد . در این مطلب می خواهیم فیلتر اکسیژن ساز از برند واتر سیف را مورد بررسی قرار دهیم .

فیلتر اکسیژن ساز از چه تهیه شده است ؟ فیلتر اکسیژن ساز در واقع از یک استوانه که از جنس پلاستیک است تهیه شده است و در داخل آن مواد بیو سرامیکی تعبیه شده است .

با ورود آب به درون این فیلتر ، مواد بیوسرامیکی با آب ترکیب می شوند و در اثر این اتفاق ساختار مولکولی آب شکسته می شود و هیدروژن و اکسیژنی که یک مولکول آب را تشکیل می دهند ، از آن آزاد می شوند .

پس از انجام این فرآیند مقدار بیشتری از حد معمول اکسیژن در آب وجود خواهد داشت . فیلتر اکسیژن ساز برند واتر سیف دارای کیفیت تایید شده توسط سازمان استاندارد می باشد و زمان تعویض آن 12 ماه پس از نصب می باشد .

معرفی فیلتر اکسیژن ساز واتر سیف

معرفی فیلتر اکسیژن ساز واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط