چگونگی ارتقاء فیلتراسیون در دستگاه تصفیه آب واتر سیف

چگونگی ارتقاء فیلتراسیون در دستگاه تصفیه آب  واتر سیف

ارتقاء فیلتراسیون به چه صورت است ؟ ارتقاء فیلتراسیون به چه معناست ؟ این ها سوالاتی است که در این متن به آن می پردازیم . برای این که جواب این سوال را بفهمیم این متن را دنبال کنید .

در دستگاه تصفیه آب خانگی تعداد شش عدد فیلتر وجود دارد که این فیلترها به خالص سازی آب می پردازند و آب را به طور کامل تصفیه می کنند .

این فیلترها عبارتند از فیلتر الیافی ، فیلتر کربن اکتیو ، فیلتر کربن بلاک ، فیلتر ممبران ، فیلتر پست کربن و فیلتر مینرال .

اما پس از این فیلترها فیلترهای دیگری نیز می توان روی دستگاه تصفیه آب نصب کرد و وجود این فیلترها برای تصفیه بیشتر و افزایش خاصیت آب انجام می شود .

این فیلترهایی که پس از مرحله ششم به دستگاه تصفیه آب اضافه می شوند عبارتند از فیلتر قلیایی ، فیلتر UV ، فیلتر هیدروژن و فیلتر اکسیژن ساز و سایر فیلترها که این فیلترها برای افزایش خواص آب به آب اضافه می شوند .

فیلتر قلیایی : این فیلتر به بالا بردن PH آب و قلیایی کردن آن می پردازد .

فیلتر UV : این فیلتر به از بین بردن میکروارگانیسم های موجود در آب می پردازد .

فیلتر اکسیژن زا : فیلتری است که مقدار بیشتری اکسیژن به آب می افزاید .

فیلتر هیدروژن زا : این فیلتر میزان هیدروژن موجود در آب را افزایش می دهد .

این فیلترها فیلترهایی هستند که می توانید پس از ششمین فیلتر یعنی فیلتر مینرال آن ها را به دستگاه تصفیه آب خود بی افزایید تا آب تصفیه شده ای با کیفیت و با خاصیت را بنوشید و از آن استفاده کنید . ترتیب نصب این فیلترها اهمیتی ندارد .

چگونگی ارتقاء فیلتراسیون در دستگاه تصفیه آب واتر سیف

چگونگی ارتقاء فیلتراسیون در دستگاه تصفیه آب واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط