کاربرد شیر برقی دستگاه تصفیه آب واتر سیف

کاربرد شیر برقی دستگاه تصفیه آب واتر سیف

شیر برقی یکی از قطعاتی است که در دستگاه تصفیه آب خانگی به کار می رود و از آن استفاده می شود . در این مطلب می خواهیم درباره ی این قطعه صحبت کنیم و درباره ی آن اطلاعاتی به دست بیاوریم .

شیر برقی چیست ؟ شیر برقی یکی از قطعات جانبی دستگاه تصفیه آب خانگی است که عملکرد آن موازی با پمپ دستگاه تصفیه آب است .

به این صورت که هنگامی که پمپ دستگاه تصفیه آب خاموش شود ، سنسورهای شیر برقی به بستن مسیر آب می پردازند و در زمانی که پمپ دستگاه تصفیه آب روشن باشد نیز این قطعه مسیر عبور آب را باز می کند .

عملکرد شیر برقی در دستگاه تصفیه آب چه ضرورتی دارد ؟ در صورت عدم وجود شیر برقی در دستگاه تصفیه آب پمپ دستگاه تصفیه آب بی وقفه کار می کند و آب به هدر می رود . برای جلوگیری از این اتفاقات در دستگاه تصفیه آب خانگی شیر برقی تعبیه می شود .

شیر برقی دستگاه تصفیه آب از چه اجزایی تشکیل شده است ؟ شیر برقی از اجزایی همچون بدنه ، خروجی و ورودی سیال ، سیم پیچ و قاب آن ، اتصال سیم ها ، میله فلزی ، فنر و دریچه خروجی تشکیل شده است .

میزان جریان الکتریکی شیر برقی دستگاه های تصفیه آب خانگی برای عملکرد خود نیاز دارد 24 ولت می باشد .

شیر برقی دستگاه های تصفیه آب چند نوع دارند ؟ این قطعات در دو نوع normally open  و normally close  تولید می شوند .

شیر برقی normally open  به طور معمول باز است و بلافاصله پس از رسیدن جریان الکتریکی به آن بسته می شود و شیر برقی normally close به طور معمول بسته است و بعد از رسیدن جریان الکتریکی به آن باز می شود .

کاربرد شیر برقی دستگاه تصفیه آب واتر سیف

کاربرد شیر برقی دستگاه تصفیه آب واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط