کاربرد فیلتر الیافی نیمه صنعتی واتر سیف

کاربرد فیلتر الیافی نیمه صنعتی واتر سیف

در این مطلب می خواهیم درباره ی یکی از فیلتر هایی که در دستگاه های تصفیه آب از آن استفاده می شود . فیلتر الیافی نیمه صنعتی همانند فیلتر الیافی خانگی دارای عملکردی یکسان می باشد .

یعنی چه ؟ فیلتر الیافی نیمه صنعتی همانند فیلتر الیافی خانگی قادر به حذف ذرات درشت موجود در آب است و می تواند ذراتی که بزرگتر از 5 میکرون هستند را از آب حذف کند .

این ذرات شامل چه ذراتی هستند ؟ این ذرات درشت عبارتند از خاک ، گل و لای ، شن و ماسه ، شیشه ، لجن و کلیه ذراتی که ابعاد بزرگی دارند ، می باشد .

فیلتر الیافی چه ساختاری دارد ؟ فیلتر الیافی از الیاف پلی پروپیلن تشکیل شده است و نام آن بر گرفته شده از ساختاری است که این فیلتر دارد .

ساختاری که این فیلتر دارد باعث شده است که این فیلتر بتواند مواد درشت موجود در آب را از آن حذف کند . فیلتر الیافی نیمه صنعتی دارای ارتفاع 20 اینچ می باشد برخلاف فیلتر الیافی خانگی که ارتفاع 10 اینچی دارد .

در ادامه ی مطلب به برند واتر سیف که یکی از محصولاتی که تولید می کند فیلتر الیافی است ، می پردازیم . این برند یعنی برند واتر سیف برندی است که به تولید محصولات مختلف در زمینه آب و فاضلاب می پردازد .

محصولات این برند مورد تایید سازمان های بین المللی می باشد و تاییدیه های آن ها روی محصولات حک شده است .

فیلتر الیافی طول عمری سه ماهه دارد و پس از این مدت تعویض آن باید صورت بگیرد زیرا عملکرد مناسب نخواهد داشت و باید تعویض شود .

کاربرد فیلتر الیافی نیمه صنعتی واتر سیف

کاربرد فیلتر الیافی نیمه صنعتی واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط