کاربرد کربن اکتیو جاکوبی آکوا سرب 2000 در تصفیه آب واتر سیف

کاربرد کربن اکتیو جاکوبی آکوا سرب 2000 در تصفیه آب واتر سیف

در این مطلب درباره ی کربن اکتیو از برند جاکوبی صحبت می کنیم و با آن آشنا خواهیم شد . کربن اکتیو چه نوع کربنی می باشد ؟

کربن اکتیو یکی از موادی است که در صنعت تصفیه آب و فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرد و علاوه بر این صنعت در سایر صنایع نیز از این ماده استفاده می شود .

کربن اکتیو نوعی از کربن است که طی گذر از فرآیندهایی به حالت اکتیو یا فعال می رسد و پس از این که این ماده به این حالت رسید تغییراتی در ماهیت و همچنین ظاهر آن اتفاق می افتد که باعث می شود این نوع از کربن ویژگی هایی داشته باشد که بسیار پرکاربرد و مورد استفاده قرار بگیرد .

کربن اکتیو دارای منافذ بسیاری است ، سطح تخلخل و سطح جذب آن بالا است . این نوع از کربن واکنش پذیری بسیار بالایی با سایر مواد دارد و به همین علت برای تصفیه و خالص سازی آب مورد استفاده قرار می گیرد .

کربن اکتیو در سه حالت پودری ، گرانولی و اکسترود شده تولید می شود و مش بندی های متفاوتی دارد .

موضوعی که در این مطرح مورد بررسی قرار گرفته است ، کربن اکتیو جاکوبی آکوا سرب 2000 است . عدد 2000 که در نام آن ذکر شده است نشان دهنده  دانه بندی این کربن می باشد .

برند جاکوبی یکی از برندهایی است که تولید کننده ی بهترین نوع کربن اکتیو در صنعت تصفیه آب می باشد . این برند تولید کننده ی کربن اکتیوی با کیفیت و تایید شده توسط سازمان های استاندارد می باشد .

کاربرد کربن اکتیو جاکوبی آکوا سرب 2000 در تصفیه آب واتر سیف

کاربرد کربن اکتیو جاکوبی آکوا سرب 2000 در تصفیه آب واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط