کار سوئیچ فشار بالا در تصفیه آب واتر سیف

کار سوئیچ فشار بالا در تصفیه آب واتر سیف

یکی از قطعاتی که وجود آن حائز اهمیت زیادی در دستگاه های تصفیه آب دارد سوئیچ های قطع فشار است. سوئیچ فشار بالا بصورت سری با پمپ در مدار قرار دارد وبه منظور خاموش و روشن شدن منظم دستگاه استفاده می شود.

این سوئیچ در دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس استفاده می شود. عملکرد سوئیچ فشار بالا عکس سوئیچ فشار پایین است.

وجود این سوئیچ ها بسیار مهم است زیرا باعث عملکرد بهتر دستگاه تصفیه آب و جلوگیری از تولید آب اضافی می شود وهنگام قطع برق نیز مخزن پر از آب داریم.

این سوئیچ با جریان برق کار می کند وبه عملکرد پمپ و شیر برقی نیز کمک می کند. سوئیچ هایپر شر واتر سیف با جریان برق 24ولت کار می کند این سوئیچ به خروجی  هوزینگ فیلتر ممبران وصل می شود وما بین مخزن ذخیره و فیلتر ممبران قرار می گیرد.

وقتی مخزن ذخیره خالی باشد فشار کمی داخل هایپر شر است که باعث برقراری جریان برق می شود و هنگام پر شدن مخزن این فشار بیشتر می شود دستگاه تصفیه آب با هر سری کار کردن سوئیچ قطع فشار, روشن و خاموش می شود.

 اگر سوئیچ فشار بالا واتر سیف به درستی کار نکند احتمال ترکیدن مخزن نیز وجود دارد و آب کافی نیز ذخیره نمی شود و سایر قطعات هم آسیب می بینند.

به سوئیچ فشار بالا دو سیم برق وارد شده است و دو محل برای اتصال دارد. فشار اولیه برای باز شدن سوئیچ حدود20-25psi  است و این فشاری است که طی آن آب وارد مخزن ذخیره سازی می شود.

 فشار نهایی بر آب برای بسته شدن سوئیچ 30- 35 psi است و طی آن ورود آب به مخزن قطع می شود این سوئیچ مجهز به پیچ تنظیم بوده و می توان آن را تنظیم کرد.

کار سوئیچ فشار بالا در تصفیه آب واتر سیف

کار سوئیچ فشار بالا در تصفیه آب واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط